معرفی یک تکنیک قدرتمند برای جلب محبت. (قرار گرفتن در کانون قلب دیگران)

ریحانه خانم بعد از سالها زندگی متوجه شد که چرا دیگران باهاش بامحبت رفتار نمی‌کنند

او دلش میخواست تکنیک جلب محبت دیگران را بدست بیاورد

هر بار به صورت سعی و خطا رفتارهایی را انجام میداد تا دیگران او را دوست داشته باشند. ولی اوضاع بدتر میشد و هیچ جلب محبتی از دیگران نمی‌دید

تا این که یکی از همین روزها تکنیک جلب محبت دیگران را پیدا کرد

در خانواده، مادری که از خود گذشتگی میکرد و از شکم خودش میزد تا فرزندش بهتر زندگی کند تا در آینده جواب این محبت او را بدهد. ولی این مادرهای دلسوز در آینده مورد بی مهری از طرف همان فرزندان هستند. ولی مادر دیگری نیز وجود دارد که هیچ کدام از این دلسوزی ها را برای فرزندانش نکرد. ولی فرزندانش در آینده او را غرق محبت می‌کنند.

توی خانه، همسری که مدام از خواسته های خوش می‌گذشت تا شوهرش خرج اضافی نکند و با این دلسوزی و از خود گذشتگی ها در آینده به راحتی همسرش به او خیانت کرد و جواب هیچ محبت او را نداد. در حالی که همسر دیگری از هیچ کدام از خواسته های خوش نگذشت و هر نیازی داشت را باید همسرش فراهم می‌کرد. و همین رفتار او باعث این شد که همسرش او را تا مرز پرستیدن دوست داشته باشد.

در محیط کار، همکاری که برای جلب محبت همکارانش و رییس مدام از خود گذشتگی می‌کند و کارهای زیادی را قبول میکند و خودش را از لحاظ روحی و جسمی خسته می‌کند. در نهایت مثل یک دستمال باهاش رفتار می‌کنند و مدارک تحقیرش می‌کنند. در حالی که همکار دیگرش به هیچ عنوان دلسوزی برای کسی نمی‌کند و حتی کارهای خودش را هم به دوش همکارش می‌اندازد. در نهایت همین فرد عزیز ترین فرد برای رییس و افراد دیگر می‌شود.گویا همه او را بیشتر دوست دارند و در کانون توجه و محبت بیشتری قرار دارد.

قطعا شما هم مثال‌های فراوانی از دلسوزی های خودتان دارید که در نهایت اوضاع برای خودتان بدتر شده و رفتار های بدی در جواب این محبت و دلسوزی با شما شده است.

در این مقاله یکی از رفتارهای پایه ای جلب محبت برای شما دوست گرامی توضیح داده شده. رفتاری که از نگاه اجتماع یک رفتار ناپسند به شمار می‌آید. آن هم خودخواهی. در حالی که خودخواهی از نگاه قوانین موفقیت یکی از بهترین شخصیت‌های خدا پسندانه است که کاینات به آن پاسخ مثبت میدهد.

البته این خودخواهی در افرادی که به تازگی می‌خواهند این رفتار را انجام دهند ممکن است با یک سد محکم به نام احساس گناه روبرو شود که باعث می‌شود این رفتار نتیجه عکس دهد. در حالی که افرادی که از این رفتار جلب محبت می‌کنند احساس گناهی درون خود راه نمی‌دهند. احساس گناه از دید خداوند موجب جذب بلا میگردد. حتما دیدین که فردی برای هدفش خودخواهانه  زورگویی میکند و حس گناهی ندارد به تمام خواسته هایش می‌رسد و بلایی هم سرش نمی‌آید. ولی شخص دیگری برای خواسته اش خودخواهانه عمل میکند. ولی در کنارش یک حس گناه هم نباید که این کار گناه بوده است. و به سرعت بلا به سرش میآید.

اگر بخواهیم از نگاه خداوند هم به این موضوع نگاه کنیم، در تمامی آیاتی که خداوند از گناه حرف میزند. اشاره میکند که هیچ گناهی بر شما نیست. و با این طرز تفکر میخواهد که جلوی وجود بلا را برای بنده هایش بگیرد.

خب حالا اگر تو هم میخواهی به این شیوه عمل کنی نیاز داری که برای چند روزی تلاش کنی تا این رفتار در شما شکل بگیرد. توی این مقاله جذب محبت از طریق رفتار توضیح داده شد. ولی از طریق افکار هم میتوان محبت دیگران را به خود جذب کرد که در محصول آموزشی زیر توضیحات آن داده شده است. روی لینک زیر بزنین و از این تکنیک راحت تر هم بهره ببرید.

https://idpay.ir/koodakedaroon/file/56715

 

Visits: 9

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *