👈ماشین زندگی چگونه به سرعت در مسیر زندگی حرکت میکند؟

👈انسان همانند یک ماشین است که اگر قسمت از آن ایراد داشته باشد نمیتواند به درستی در مسیر زندگی حرکت کند. در اینجا قسمتهای مهم ماشین زندگی و عملکرد آن برای شما توضیح داده شده است


راز عبور از تمام مشکلات زندگی و حل اونها و موفق شدن

👈مشکلات در ابعاد مالی، روابط، سلامتی و معنویت و… همیشه در کنار ما هستن. ولی خیلیها مدام باهاشون چالش دارن. در حالی که با حل اونها است که به راحتی میرسیم. در اینجا تکنیک سریع رسیدن به راه حل مشکلات قرار داده شده است


😍👌تکنیک راحت فعالسازی و هماهنگی هفت چاکرا با ذهن

👇فواید باز کردن چاکرا ها

👈چاکرای اول یا ریشه این چاکرا، همانطور که از اسمش پیداست، در واقع اولین قسمت جریان انرژی است. بدون فعال بودن این چاکرا، هیچ چاکرای دیگری درست کار نمیکند و انرژی در شما جریان پیدا نمی کند.

👈چاکرای دوم با باز کردن این چاکرا احساس انتقام جویی از بین می‌رود. همچنین غلبه بر شهوت‌های نابه‌جا در همین چاکرا اتفاق می‌افتد.

👈چاکرای سوم یا شبکه‌ی خورشیدی

اعتماد به نفس و دوست داشتن خویشتن در این چاکرا اتفاق میافتد. اراده‌ی انجام کارها در زندگی روزمره با گشودن این چاکرا بسیار بیشتر می‌شود و سلامت جسمی نیز تا حد زیادی بهتر می‌شود.

👈چاکرای چهارم یا چاکرای قلب

این چاکرا دوست داشتن دیگران را به شما یاد می‌دهد. مدیتیشن کردن بعد از باز کردن این چاکرا بسیار بهتر صورت می‌گیرد.

👈چاکرای پنجم این چاکرا، چاکرای ارتباط است. با باز شدن این چاکرا هنر بیان خویشتن را یاد میگیرید و به راحتی و اعتماد به نفس بالا می توانید در مورد خود صحبت کنید.

👈چاکرای ششم یا چشم سوم هدف اصلی گشودن این چاکرا افزایش خرد و بصیرت شماست. همینطور از بین رفتن منیت با گشودن این چاکرا حاصل می‌شود. دیدن تصاویری از عالم درون (و اگر خود فرد بخواهد ، اسرار عالم بیرون)‌ نیز با گشودن این چاکرا اتفاق می افتد.

👈چاکرای هفتم یا تاج با باز شدن این چاکرا می توانید با خود برتر و خالق هستی و هوشیاری کیهانی یکی شوید.


باورهای انسان عامل تعیین کننده تجربه های زندگی او است. باورها ریشه در خانواده و جامعه و گذشته هر فرد دارد. به همین دلیل است که انسانها مدام خودشان را به آب و آتش میزنند تا تغییر کنند ولی نمیتوانند. درحالی که اگر ریشه ها را مداوا کنند زندگی هم تغییر میکند. در روش تغییر باور با چشم سوم. از طریق سخت افزار و نرم افزار مغز به شکلی علمی سراغ آنها میریم تا زندگی جدیدی را در تمام ابعاد تجربه کنیم.

 

 

بازدیدها: 41

به اشتراک بگذارید