مثلت آرزو

سه رکن اصلی در رسیدن به آرزوهای شما

در این محصول آموزشی قصد دارم شما را به دنیای راز و رمز آلود آرزوهایتان ببرم

‍ ??آیا از رسیدن به آرزوت منصرف شدی؟
??راز هدایت به سمت هدف))))
✅ساز و کار جهان هستی، هدایت موجودات به سمت آرزوها‌شونه
✅در اینجا ٣ فاکتور مهم در جهت رسیدن به آرزوت را توضیح میدهم
✔️ولی اما داستان از این قرار است‌؛
?بعضی‌ها هدف و آرزویی دارند، ولی نه حرکت می‌کنند به سمتش، همچنین باور ندارند که بهش میرسن و نه اشتیاق دارند. خب اینها در توهم آرزوشون به سر میبرن.
?بعضی دیگه، هدف دارند. حرکت مداوم در راستاش دارند. ولی نه باور دارند و نه اشتیاق. اینها هم فقط دارند تقلای بیهوده می‌کنند.
?برخی هم یک هدف مشخصی دارن، هم باور دارن و هم اشتیاق، ولی در زمانهای الهی حرکت مورد نیاز را نمی‌زنند. اینها هم مثل ماجرای شتر در خواب بیند پنبه دانه هستند.
❤️ولی اما مثلث رسیدن به خواسته میگه: تو باید ابتدا به خود باوری برسی، سپس اشتیاق سوزان داشته باشی و در لحظات همزمانی جذب فرصت و الهام، حرکت مداوم داشته باشی.
✅مثل فردی که در مسیر یک جاده برای رسیدن به منزلگاهیه.
??زمانی که این سه فاکتور به هماهنگی برسند، خداوند نیز تو را هدایت میکنه به سمت شرایط و افراد و ایده هایی که مسیر را هرلحظه برای تو روشن تر میکنه و تو به راحتی و با لذت و البته آرام آرام به آرزوت میرسی.
??پس قانون اولویت آرزو میگه: من تعهد میدهم به هدفم میرسم
✅ولی در این مثلث نیاز به راهنما و توضیحات گسترده تری دارید که من با تهیه دوره مثلث آرزو میخواهم حاصل یک دهه تجربه‌ ام را برای شما به صورت آموزش قدم به قدم ارائه دهم

در شروع بحث آرزو را برای شما باز میکنم

آرزو  رسالتی است که به ارزش تبدیل میشود و این ارزش به هدف درمیاید و زمانی که احساس اشتیاق در آن شکوفا شود، آرزو نامیده میشود.

در همین توضیح مختصر کلی بحث نهفته است که آن ها را بازگشایی میکنم.

رسالت چیست؟ رسالت یک مقصد غایی و نهایی است که در دنیای شما به چهار بخش تقسیم میشود

رسالت مادی. رسالت معنوی. رسالت سلامتی. رسالت اجتماعی (روابط)

سپس هر کدام از این چهار بعد در وجود شما به اجزاء ارزش تبدیل میشود

ارزش چیست؟ ارزش رفتارهایی است که ما از خودمان بروز میدهیم. رفتارهای مادی گرایانه. رفتار هایی معنوی و مذهبی. رفتارهای سلامتی جسمی. رفتارهای روابطی

هدف چیست؟ هدف فکری است که در ذهن شما نقش میبندد و تا زمانی که درون ذهنتان قرار دارد در حال گسترش است. هدف مادی. هدف معنوی. هدف سلامتی. هدف اجتماعی (روابطی)

 آرزو چیست؟ احساس اشتیاق رسیدن به هدفی که در ذهن میپرورانید و انجام رفتارهایی در شخصیتتان که رسالت شما را پررنگ مینماید. آرزو احساسی زیبا و هماهنگ است که درون قلب شما به جریان درمیاید، نوعی انرژی است. این انرژی حالت مغناطیس دارد. مثل یک اهنربا که میتواند آهن را دفع یا جذب کند.

آروزوهای مادی. آرزوهای معنوی. آرزوهای سلامتی. آرزوهای اجتماعی(روابطی)

با توضیحاتی که ارایه شد به این نتیجه میخواهم برسم. شما در مسیر رسالتتان با یک مثلث روبه رو هستید به نام فکر و حس و رفتار که اگر این مثلث به درستی نقش بندد مثلث آرزوهای شما را شکل میدهد.

داستان آرزوی استخدام در هتل بزرگ اصفهان

سال ۱۳۸۶ من از خیابان مطهری اصفهان عبور میکردم که یک مرتبه چشمم به هتل عظیمی افتاد. هتل آسمان اصفهان. یک مرتبه احساس اشتیاق عجیبی در من شکل گرفت که میخواستم توی این هتل کار کنم. ولی هیچ ایده ای نداشتم. این موضوع رها شد و البته من توی یک شرکت جعبه ابزار سازی کار میکردم که واقعا دوستش نداشتم. خاطرم هست که بعد از شش ماه از ماجرای دیدن هتل آسمان میگذشت و من توی شرکت مذکور کار میکردم. در همین روزها یکی از همکارانم اومد کنارم و شروع به گفتن ماجرایی شد. اون گفت که همسایه اونها مدیر آشپزخانه هتل آسمان است و به او گفته که من معرف تو میشم بیا برای استخدام. به همکارم گفتم حالا میخوای چیکار کنی؟ رفتارش نشون داد که دو دل است. من بدون هیچ سوالی به سرعت رفتم پیش مدیر شرکت و گفتم که یک مشکل بزرگی برام پیش اومده و مرخصی میخواهم. به گونه ای اشتیاق داشتم که مطمئن بودم این موقعیت فقط مال من است. فاصله شرکت ما تا هتل آسمان نزدیک به یک ساعت راه بود. من سوار موتور سیکلتم شدم و با چنان سرعتی به سمت هتل رفتم که انگار ده دقیقه بیشتر طول نکشید. توی مسیر فقط خودم تجسم  میکردم  و میدیم که اونجا کار میکنم. خلاصه به اونجا رسیدم و با شجاعت و اعتمادبه نفس وارد شدم. به بخش استخدام رفتم و گفتم فلانی که مدیر آشپزخانه اینجا است معرف من است و گفته که الان نیرو میخواهند و برای استخدام اومدم. به هر حال اونقدر سمج شدم که همون لحظه وارد سیستم هتل شدم. بعد از چند ماه مدیر آشپزخانه بو برد که من نوشتم معرفم ایشونه و وقتی که داستان را تعریف کردم کلی هم حال کرد.

این داستان چندین فاکتور مهم داشت که من را به آرزوم رسوند. که با توضیحاتی که در ابتدا دادم میتونید متوجه بشین.

من هزاران داستان این چنینی دارم. توی فامیل و دوستانم همیشه میگن که من خوش شانس هستم و زود به آرزو هام میرسم.

میخواهم در مقدمه مثلث آرزو موضوعات مهمی را برایشما بازگو کنم و در دوره تمرینات مثلثی به شما بدهم تا به راحتی با گذشت فقط چندماه مسیر خواستتون را به سمت خودتون جذب کنید، پس لطفا روی مقدمه دوره مثلث آرزو در زیر کلیک کنید

 

 

 

Visits: 1

به اشتراک بگذارید