با یاد خالق سلامتی

درود بر شما دوست نازنین که لایق سلامتی

 صادق دهکردی هستم و میخواهم ذهنتان را با چند سوال درگیر کنم.  

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده ای که چگونه میتوان تا آخر عمر همیشه سالم ماند؟ بدون این که هیچ گونه بیماری را تجربه کنی؟ بدون این که حتی هیچ دارویی استفاده کنی؟ ایا همچین موضوعی صحت دارد یا این که جزء توهمات است؟

salamaty


من در این دوره آموزشی میخواهم این نوید را به شما بدهم که اگر چند ماه دستور العمل های من را اجرا کنی، چند اتفاق مهم در زندگی ات رخ میدهد.

1.هر بیماری ای که داری چه بد خیم و چه خوش خیم برطرف میشود.

2.تا آخر عمر هیچ وقت پات به دکتر و دوا باز نشه.

من دانشجویانی داشتم که سرطان داشته اند و حالا سالم هستند. عزیزانی بوده اند که مشکل کلیه داشته اند. حتی هفته ای چند مرتبه دیالیز میشدند و دیگر خوب شده اند. بیماری های پوستی. حساسیت های فصلی. سرماخوردگی ها و حتی بیماری هایی که دکتر ها گفته اند ژنتیکی است و هیچ راه درمانی ندارند را با این روش ها خوب کرده ام.

همچنین با این آموزش ها، برخی افراد مشکلات معلولیت جسمی و مادر زادی خود را نیز برطرف کرده اند. خلاصه این که بیماری های قند و چربی و اوره و هر کوفت و زهر مار دیگه را این آموزش ها به راحتی خوب میکند.

اصلا چرا راه دور برویم. من خودم مشکلات جسمی فراوانی داشتم. چند سال زانوهام به مشکل شدیدی برخورد که نمیتوانستم روی پاهام بایستم و دکتر ها هیچ راهی پیدا نکردند. باور کنید از درد شبانه روز گریه و ناله میکردم. آرزوی مرگ میکردم. ولی این آموزش ها به دادم رسید. من حتی مشکل حسایت شدید در چهار فصل داشتم که دائمآ دستمال کاغذی همراهم بود. روزی دو تا پاکت دستمال کاغذی خرج آبریزش بینی ام میکردم. هر داروی حساسیتی مصرف میکردم افاده نکرد. باورتون نمیشه از ناچاری بهم گفتن مواد مخدر استفاده کن تا خوب بشی. معتاد شدم ولی باز هم افاده نکرد. تا این که با همین آموزش ها به کلی  بر طرف شدند. من مشکلات شدید معده و هضم غذا و نفخ شدید داشتم که برطرف شدند.  همچنین به لطف خداوند و این آموزش هایی که قرار است ببینید چندین سال است که سرما خوردگی هم نداشتم و اگر هم پیش آمده این قدر جزئی بوده که با یک آبلیمو و عسل در جا رفع شده است.

من و علم باورمان این است که خداوند جسم ما را برای سلامتی طراحی کرده است.

ولی چرا هر روز که میگذرد بیماری های جدیدی وارد جوامع انسانی میگردد؟

من به هیچ عنوان قصد ندارم نون هیچ پزشکی را آجر کنم و نمیخواهم دنبال مقصر و بازگویی سیاست های جهانی دارو و بهداشت و درمان باشم.

من تنها قصدم این است که هر فردی که میخواهد تا آخر عمر سالم و شاداب زندگی کند و حتی جوان زندگی کند را کمک کنم تا به آرزویش برسد.

همچنین دستورات و آموزش هایی که قرار است به شما دوست عزیز بدهم را تنها یک درصد از مردم جهان قبول دارند و حتما شما دوست عزیزم جزء این درصد اندک هستی.


داستان از چه قرار است؟

داستان از این قرار است که تا امروز دانشمندان به این نتیجه رسیده اند تنها سیاره ای که حیات و زندگی سالم در آن برقرار است همین زمینی است که شما روش داری راه میری 13.5میلیارد سال گذشته از یک نقطه انفجاری به نام بیگ بنگ در جهان رخ داد و منظومه ها به دور سیاهچاله ای شروع به چرخیدن کردند و خورشید ما نیز به دور منظومه شمسی شروع به چرخش کرد و زمین ما نیز به دور خورشید در حال چرخیدن است. پس یک نظم خاص برقرار شد و کم کم جو و اتمسفر و میدان های الکترو مغناطیسی زمین شروع به کار کردند. جو زمین از چند لایه تشکیل شده است که به وسیله میدان های الکترو مغناطیسی پیرامون آن شکل یک ساز دستی را ایجاد کردند. حالا خورشید ما به وسیله بادهایی که ایجاد میکند بر روی این تارهای لایه جو مینوازند و نوای موسیقی را بر روی زمین ایجاد کردند. این آهنگ، آهنگ زندگی نام دارد. به وسیله این آهنگ آرام آرام موجودات تک سلولی شکل گرفتند و همین طور به وسیله تکامل سلولی و قانون تقسیم سلولی موجودات و گیاهان پدید آمدند. تا میرسیم به خلقت انسان و حضرت آدم.

salamaty


درون هر سلول چه میگذرد؟

بدن ما انسان ها از میلیارد ها سلول تشکیل شده است. در هر ثانیه ده میلیون سلول میمیرند و ده میلیون سلول دیگر متولد میشوند. به این معنی است که هر چند ماه یکبار بدن شما در هر چند ماه یکباربه طور کامل عوض میشود.

درون هر سلول از بدن ما دی ان ای قرار دارد. دی ان ای هر سلول از بدن شما به زمان حضرت آدم بر میگردد. بدین معنی که یک هوش سرشار در آن قرار دارد که در طول چندین میلیون سال سابقه مقابله و مبارزه با بینهایت بیماری را داشته است. در کل درون هر سلول از بدن شما یک بیمارستان فوق تخصص وجود دارد به نام هموستازیس که قادر است شما را به راحتی شفا دهد.

 

 ولی کار سلولها تولید پروتئین است. این پروتئین ها از طریق ژن ها ساخته میشود. در اصل ژن ها طریق ساخت پروتئین ها هستند. حال سلول های هر قسمت از بدن به وسیله ژن ها شروع به ساخت بافت ها، استخوان ها، اندام ها و دستگاه های بدن را میکنند. در هر سلول هزاران ژن تولید میشود.

مثال: سلول های پوست بدن به وسیله ژن ها تولید پروتئین های الاستین و کلاژن میکنند که پوست بدن شما را تشکیل میدهند. همین طور سلول های تمام قسمت های بدن با همین ژن ها و پروتئین ها بدن شما را مدام باز سازی میکنند.


 

چه اتفاقی می افتد که بیمار میشویم؟

هر سلول یک موجود زنده است که نیاز به خوراک و آبو هوا دارد که از راه دهان و بینی آن را دریافت میکند. خب این خوراک با خوراکی های سالم تعمین میشود.

ولی یکی دیگر از خوراک های اصلی هر سلول هورمون ها هستند. هورمون ها از طریق افکار و احساسات مدام از مسیر مغز و غدد هورمونی به سلول ها وارد میشوند. این نقطه ای است که تفاوت در سلامتی و بیماری ایجاد میکند.

زمانی که فکر و احساسات منفی شود هورمون های مخرب وارد سلول میگردند و موجب میشود که سلول ها برنامه ریزی غلط شوند.

مثال: زمانی که استرس ها و نگرانی های طولانی مدت را تجربه میکنیم سلول ها احساس خطر میکنند و شروع به سرعت زیاد در تقسیم سلولی میشوند. این افزایش زیاد تقسیم سلولی باعث میشود تا بافت های بیماردر قسمتی از بدن متولد شوند. همچنین زمانی که افکار منفی مدام به مغز وارد شوند. با تولید هورمون های منفی. سلول های معیوب و ناقص پدید میآیند. در یک کلام اگر چند ماه متوالی روند افکار و احساسات منفی ادامه دار شود. به عنوان مثال: سلول های معده ناقص و معیوب ساخته میشوند و دیگه اون روند خلقت پایه ای سلامتی را از دست میدهند و با نفخ  معده شروع میشود تا برسد به زخم معده و اگر این سرعت زیاد تقسیم سلولی ادامه دار شود منجر به سرطان معده میشود.

خداوند یک جمله بسیار زیبا دارد که میفرماید: هر چه خسارت به شما میرسد به واسطه خودتان است و هر چه خیر و نعمت به شما میرسد به واسطه من است.

خب به این نتیجه گیری میرسیم که خودمان با این شرایط بیماری ها را برای خودمان خلق کردیم.

ولی راهکار چیست؟ راهکار این است که مجددا برگردیم به نقطه ابتدایی خلقت و سلامتی. یعنی اتصال به ضرب و آهنگ حیات در پیرامونمان و همون قدرت سلامتی که خداوند برای ما تدارک دیده است.

کافی است ابتدا در طول چند ماه مجدد این افکار و احساسات را کنترل کنیم تا با اتصال به ضرب و سلامتی خداوند باز هم شفا پیدا کنیم.


چندین روش برای سلامتی همیشگی وجود دارد:

الف: روش تدریجی و تکاملی

1.اگر به ساختار زیر اتمی سلول ها برگردیم مجددا میتوانیم با ضرب و آهنگ سلامتی جهان هم نوا شویم. این روش به وسیله مراقبه و تکنیک های خاص صورت میگیرد که روشهای آن را برای شما در ادامه توضیح میدهم.

2.با کنترل افکار و احساسات به وسیله باورهای جدید و احساسات جدید دی ان ای و سلول ها را برای سلامتی مجددا برنامه ریزی میکنیم.

3.به وسیله خوراک ها و روش سالم تر زندگی کردن سلول های جدید را سالم نگاه داریم و عمر با برکت را تجربه کنیم که در ادامه روش های آن برای شما توضیح داده میشود.

ب: روش یکباره  انهدام انرژیکی (معجزه درمانی)

1.اگر بیمار شدیم، با تمرینات خاص، بافت بیمار را از حالت فرکانس منفی منهدم میکنیم. حالتی شبیه به معجزه(سریع ترین راه درمان)

2. با آموزش تکنیک های ویژه جهانی و تست شده


بدن همانند یک منشور    خلق شده است. 

salamaty


تجسم نور درمانی 

(این تمرین را آخر شب،هنگام خواب با هندز فری در دو گوش، با صدای آرام گوش دهید) 

salamaty


اول صبح، روح بعد از مرگ کوتاه با انرژی خالق به سمت جسم بر میگردد

در این جلسه فرکانس های جسم در سلامتی را بتدای صبح با یک تمرین دو دقیقه ای برای برنامه ریزی سلامتی تنظیم میکنیم.

salamaty


باورها اساس برنامه ریزی سلامتی و بیماری در تک تک سلول های بدن شما هستند.

salamaty


راهکارها و تکنیک های عالی در سلامتی

salamaty


استعداد بدن ایجاد سلامتی است

salamaty


احساسات بیماری زا(دلسوزی. کمبود توجه. نفرت. گناه) +هدف و چرایی موجب سلامتی و طول عمر

salamaty


فایل تجسمی رهایی از احساس نفرت نسبت به کسی

salamaty


رفتارهایی که در طول زندگی باعث بیماری میشوند و راهکارها

salamaty


ادامه دوره که 45 جلسه میباشد را از طریق کلیک بر روی تصویر زیر میتوانید تهیه نمایید

 

بازدیدها: 4

به اشتراک بگذارید